egim

              eDnevnik

              svedocanstvasrp

              svedocanstvamadj

  • Назив школе: Гимназија
  •   Адреса: Зелена улица 13, Бечеј
  • Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.
  • Телефон: 021/6913-165
  • страница гимназије
  • страница гимназије

Ванредно стање

UPITNICI - NASTAVA NA DALJINU

Tokom vanrednog stanja izazvanog epidemijom virusa KOVID -19 Gimnazija u Bečeju realizovala je nastavu na daljinu putem platforme "Google clasroom" po važećem rasporedu časova trudeći se da učenici steknu potrebna znanja, veštine i kompetencije i u ovim uslovima.Želeći da unapredimo učenje anketirali smo učenike, nastavnike i roditelje.

POGLEDAJ UPITNIK ZA UČENIKE

 

POGLEDAJ UPITNIK ZA RODITELJE

 

POGLEDAJ UPITNIK ZA NASTAVNIKE