Предновогодишње дружење са Северцима

Прошле недеље гимназијалци су посетили ОШ “Север Ђуркић” и кроз дружење са основцима направили новогодишње украсе од рециклираног материјала за нашу и њихову јелку. Том приликом чланови удружења Екобечеј одржали су кратко предавање о значају рециклаже. Дружење и едукацију је организовала наставница биологије Тот Емеше.

Severci2 Severci3

A múlt héten iskolánk tanulói ellátogattak a „Sever Đurkić” Általános Iskolába és a felsős tanulókkal karácsonyi díszeket készítettek újrahasznosított anyagokból az iskolák karácsonyfáira. Ez alkalommal az ÖköBecse szervezet tagjai rövid előadást tartottak az újrahasnosítás jelentőségéről. A műhelymunkát és oktatást Tóth Emese biológia tanárnő szervezte.

Severci4Severci5